Tilmelding

Vi kørte en tilmeldingsrunde i foråret, da vi på det tidspunkt regnede med at holde WordCamp den 16. og 17. april. Det endte vi med at aflyse/flytte til efteråret, da vi ikke kunne nå at få et ordentligt program på plads. WordCamp bliver nu afholdt den 12. og 13. november. En del har dog tilmeldt sig i foråret og de skal nurligvis ikke betale igen. Medmindre de siger noget andet, så er de stadig tilmeldt. Jeg har listet dem længere nede.

Andre fik deres penge retur (hvis alt er gået vel) og de skal derfor tilmelde sig igen, hvis de vil deltage.

Du tilmelder dig hos Place2book.

Antal billetter
Fornavn Efternavn Websted
1
1
Lisa Risager http://lisarisager.dk
2
1
John Sahl http://autohenter.dk
3
1
Sia Nariman http://chawg.org
4
1
Morten Knudsen http://mortenknudsen.dk
5
1
Steffen Jørgensen http://stffn.dk
6
1
Kåre Mulvad http://dejliglama.dk
7
1
Bolette Obbekær http://www.bedreweb.dk
8
1
Mark Thomas Gazel http://mark.gazel.dk
9
1
Thomas Clausen http://www.designgrotten.dk
10
1
Jesper Laugesen http://regnskabsskolen.dk
11
1
Louis Tim Larsen http://www.louis.dk
12
2
Lars Bachmann http://www.conseo.dk
13
1
Karen Mardahl http://www.mardahl.dk
14
1
Frederik Raabye
15
1
Claus Thomsen http://www.regionh.dk
16
1
Alma Sokolovic-Rasmussen (i stedet for Amelia Berkeley)
17
2
John Schwartz Jacobsen
18
1
Astrid Maria Bigoni http://astridmaria.dk
19
1
Lotte Andreasen
20
1
Dorte Pedersen
21
1
David Garcia
22
1
Georg Adamsen http://wordpress.blogos.dk
23
1
Pernille Gregersen
24
1
Thomas Gam Nielsen
25
1
Linda Kristiansen http://www.lindakristiansen.dk
26
1
Anja Lysholm http://utroskab.org
27
1
Katarina Tafvelin http://www.bdforum.org
28
1
Helge Larsen
29
1
Karin Høgh http://podconsult.dk
30
2
Knut Sparhell http://kreasjoner.com, http://sparhell.no/knut
31
1
Mette Weber https://www.metteweber.dk
32
1
Adriana Saenz http://ciruelointeriors.wordpress.com
33
1
Johnny Fevre http://i-sys.dk
34
1
Knut Nägele http://kn.dk
35
1
Susie Christensen http://www.alfakommunikation.dk
36
1
Peter Liebst http://www.ignesco.dk
37
1
Carsten Riis http://www.de3faktorer.dk
38
1 Søren Hugger Møller http://sorenhm.dk
39
1
Ask Hybel http://askhybel.dk
40
1 Thomas Hiilbig Pedersen
41
1
Jakob Lauridsen http://www.jakoblauridsen.dk
42
1
Brian Brandt http://wpdk.dk
43
1
Casper Reiff http://reiffs.dk
44
1
Theis Kofoed Hjorth http://www.likecph.dk
45
1
Anders Krarup http://supervillainhq.net
46
1
Thomas Bo Christensen
47
1
Mikkel Breum http://wpkitchen.com
48
1
Andreas Hardrup
49
1
Lasse Claes Jacobsen http://www.lasseclaes.dk/whoop/
50
1
Oliver Nielsen WebMatros http://www.webmatros.dk
51
1
Kasper Bergholt http://mediebevaegelsen.dk
52
1
Maria Worm Reinhardt http://mariawr.dk
53
1
Martin Flyvholm http://www.flyveren.com
54
1
Johnny Wichmann http://wichmannreportage.dk
55
1
Mikkel Hansen http://ploghansen.dk
56
1
Per Bovbjerg http://spiritueltforum.net
57
1
Thomas Zacchi http://www.intoto.dk
58
1
Torben Stig Hansen http://www.cokids.dk
59
1
Nicolaj Christensen http://www.vesterbrofestival.dk
60
1
Jakob Snedled http://www.snedled.dk

10 Responses to Tilmelding

  1. Pingback: 3.3 beta og WordCamp status | WordPress Danmark

  2. Kana man ikke lige lave en ekstra kolonne, hvor der står en hjemmesideadresse?

  3. Pingback: WordCamp nedtælling og ny hostingside | WordPress Danmark

  4. Dejligt! Havde overset arrangementet, men Lars Bachmann fik mig på rette opmærksomhedsspor. Billet hermed bestilt. Glæder mig til at se jer alle sammen!

    Alt godt,

    Kasper

  5. Jeg har tilmeldt mig og betalt, men fremgår ikke af registreringslisten ovenfor. Er alt, som det skal være?

  6. Jeg har også tilmeldt mig og betalt, men det fremgår heller ikke af registreringslisten ovenfor.

  7. Pingback: Tilmeldingssiden opdateret | Diar Baker